top of page
water start
First Piloting
Any Age
water start lesson

KiTEBOARD BAŞLANGIÇ KURSLARI

Tecrübeli ve TYF (IKO) sertifikalı profesyonel eğitmenlerimiz size kiteboardun nasıl eğlenerek öğretilebileceğini gösterecekler. Kursunuz süresince çok hızlı gelişeceğinizi sizlere garanti ediyoruz. 100% Güvenlik ve Eğlence !!

BAŞLANGIÇ KURSU

1 e 1 Kurs

TÜM EKİPMAN

6 SAAT 

8 SAAT 

*Güncel fiyatlar için lütfen sorunuz

5 GÜNLÜK BAŞLANGIÇ PAKETİ

1 e 1 KURS

TÜM EKİPMAN

2 GÜN KİRALAMA

8 SAAT  

BAŞLANGIÇ KURSU GRUP

1 e 2  KURS

TÜM EKİPMAN

8  SAAT  

5 günlük başlangıç paketimiz 3 güne bölünmüş toplam 8 saatlik 1 e 1 eğitim ve 2 gün coaching destekli kiralamadan oluşmaktadır. 

Başlangıç kursunuzu tamamladığınızda artık büyük ihtimalle kiralama yapıp pratik yapabilir hale geliyorsunuz. Hem öğrendiklerinizi pekiştirmek hemde kendi başınıza kaymayı öğrenmek için pratik yapmaya ihtiyacınız olacak. 2 günlük kiralama süresince eğitmenlerimiz ve asistanlarımız size her an yardımcı olmaya hazırlar ve gelişiminizi desteklemeye devam edecekler. 

İsterseniz ek dersler alarak ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz

Eğer 2 arkadaşsanız yada çiftseniz daha ekonomik olan grup kursumuzu alabilirsiniz. Kiteboard başlangıç grup kursumuz toplam 8 saat ve 3 güne bölünmüş şekilde verilmektedir. 1 eğitmenden birlikte ders alıp süreyi ve ekipmanı paylaşıyorsunuz. Birlikte öğrenmek ve birlikte eğlenmek için keyifli bir süreç sizleri bekliyor

1 e 1 başlangıç kursumuz kişiye özel olarak planlanmakta olup isterseniz 6 saat isterseniz 8 saat olarak alabilirsiniz. Kurs fiyatına ekipman dahildir ve ekstra ücret ödenmemektedir. 6 saatlik kurs 2 güne bölünmüş günde 3 saat şeklinde, 8 saatlik kurs 3 güne bölünmüş 3-3-2 saat şeklinde verilmektedir. 

Kurs için kite plajına gelirken yanınızda havlu, güneş gözlüğü, varsa wetsuit, short, mayo, bikini getirmeniz yeterlidir. 

Eğer araçsız geliyorsanız Akyaka-Kite plajı arasındaki transferinizi ücretsiz sağlıyoruz. 

bottom of page