top of page

KiTEBOARD BAŞLANGIÇ KURSLARI

Tecrübeli ve TYF (IKO) sertifikalı profesyonel eğitmenlerimiz size kiteboardun nasıl eğlenerek öğretilebileceğini gösterecekler. Kursunuz süresince çok hızlı gelişeceğinizi sizlere garanti ediyoruz. 100% Güvenlik ve Eğlence !!

BAŞLANGIÇ KURSU

1 e 1 Kurs

TÜM EKİPMAN

6  SAAT 

8 SAAT 

*Güncel fiyatlar için lütfen sorunuz

5 GÜNLÜK BAŞLANGIÇ PAKETİ

1 e 1 KURS

TÜM EKİPMAN

2 GÜN KİRALAMA

8 SAAT  

BAŞLANGIÇ KURSU GRUP

1 e 2  KURS

TÜM EKİPMAN

6  SAAT  

5 günlük başlangıç paketimiz 3 güne bölünmüş toplam 8 saatlik 1 e 1 eğitim ve 2 gün coaching destekli kiralamadan oluşmaktadır. 

Başlangıç kursunuzu tamamladığınızda artık büyük ihtimalle kiralama yapıp pratik yapabilir hale geliyorsunuz. Hem öğrendiklerinizi pekiştirmek hemde kendi başınıza kaymayı öğrenmek için pratik yapmaya ihtiyacınız olacak. 2 günlük kiralama süresince eğitmenlerimiz ve asistanlarımız size her an yardımcı olmaya hazırlar ve gelişiminizi desteklemeye devam edecekler. 

İsterseniz ek dersler alarak ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz

Eğer 2 arkadaşsanız yada çiftseniz daha ekonomik olan grup kursumuzu alabilirsiniz. Kiteboard başlangıç grup kursumuz toplam 6 saat ve 2 güne bölünmüş şekilde verilmektedir. 1 eğitmenden birlikte ders alıp süreyi ve ekipmanı paylaşıyorsunuz. Birlikte öğrenmek ve birlikte eğlenmek için keyifli bir süreç sizleri bekliyor

1 e 1 başlangıç kursumuz kişiye özel olarak planlanmakta olup isterseniz 6 saat isterseniz 8 saat olarak alabilirsiniz. Kurs fiyatına ekipman dahildir ve ekstra ücret ödenmemektedir. 6 saatlik kurs 2 güne bölünmüş, 8 saatlik kurs 3 güne bölünmüş 3-3-2 saat şeklinde verilmektedir. 

Kurs için kite plajına gelirken yanınızda havlu, güneş gözlüğü, varsa wetsuit, short, mayo, bikini getirmeniz yeterlidir. 

Eğer araçsız geliyorsanız Akyaka-Kite plajı arasındaki transferinizi ücretsiz sağlıyoruz. 

bottom of page