top of page

Başlangıç Kursu 

Uzun zamandır kiteboard öğrenmeyi düşünüyorsanız ve bir türlü başlayamadıysanız bu kurs tam da sizin için. Herhangi bir tecrübeye gerek duymadan, sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde başlangıç kursumuza katılıp 2-3 güne bölünmüş 6 veya 8 saatlik programla kiteboard öğrenebilirsiniz. Kurslarımızda kullandığımız ekipmanlar her sezon yenilenmekte ve eğitimin etkinliğini arttırmak için telsizli kasklar kullanılmaktadır.

Hatırlatma Kursu 

Kursunuzu daha önce tamamladınız ve aradan belirli bir süre geçtiyse hatırlatma kursumuza katılarak bilgileriniz tazeleyebilirsiniz.Kitesurf ekipmanlarınızı hazırlama, uçurtma kontrolü, boardun üzerine çıkış tekniklerini hatırlayarak zaman kaybetmeden tatilinizi kayarak taçlandırabilirsiniz. İsterseniz saatlik isterseniz paket halinde avantajlı paketlerden satın alabilirsiniz.

Board ve ötesi

Eğer kitesurf başlangıç kursunda boardun üzerine çıkamadıysanız yada eksikleriniz varsa, rüzgar üstüne çıkıp plajdaki kalabalıktan uzakta özgürce kaymak istiyorsanız bu kurs tam da sizin için.Pek çok başlangıç kursu öğrencisi 6 saate ek 3 saatlik bu kursu alarak zaman kaybetmeden kaymanın keyfini çıkarmaktadır.Boarda çıkış,

sürüş pozisyonu tekniği, rüzgar üstü çıkışdalgada kayma bu kurs konuları içerisinde yer alır.

Orta ve İleri Seviye Kursu 

Artık sağa sola düz kaymak sizi memnun etmemeye başladıysa sonraki aşamaya geldiniz demektir.1 e 1 telsizli kurslarımızda sizde nekadar hızlı ilerlediğinize inanamayacaksınız.Toeside sürüş, zıplama, dönüşler, basit seviye freestyle hareketler, dalga bordu sürüşü öğrenerek sizde izleyenlere keyif verebilirsiniz.

Foil Board Kursu

Bu kursa katılmadan önce konforlu bir şekilde waterstart yapabiliyor ve rüzgar üstüne çıkabiliyor olmanız gerekmektedir. 

Gökova`da sadece okulumuzdan alabileceğiniz bot destekli foil board kursları sayesinde kiteboardun farklı dünyasını keşfetme olanağı bulacaksınız. Profesyonel yarışçı eğitmenimiz sizlere kendi tecrübesini ve bilgisini aktarmaktan memnuniyet duyacaktır

IMG_2902
Facebook - Untitled
IMG_2957
PLAJ BUGRA 071
Land launching
bottom of page