top of page

KITEBOARD OKULUMUZ

Kiteboard merkezimiz 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yüzlerce öğrenci ve eğitmeni merkezimizin güvenli ve planlı eğitimleri sayesinde bu spora kazandırdık. Kullandığımız kiteboard malzemelerini her sene yeniliyoruz ve sizlere yeni üretilen ekipmanları kullanma şansı sağlıyoruz. Eğitmenlerimiz kiteboardu kendisine yaşam tarzı olarak seçmiş, TYF-IKO belgeli ve son derece elit sporculardan oluşmaktadır.  

Eğitimlerimizde zaman-fiyat performansını göz önünde tutuyoruz. Telsizli kasklar kullanarak eğitim performansını arttırarak 3 gün içerisinde boardun üzerine çıkıp kaymaya başlamanızı sağlıyoruz. 

1 e 1 kurslarımız en çok tercih edilen kurslarımız olup eğitmenlerimiz kurs süresince öğrencilerinin yanında yer almaktadır. Eğer çiftseniz yada çok iyi 2 arkadaşsanız sizlere grup kurslarımızı da öneririz. Hem birlikte öğrenip hem de doyasıya eğlenebilirsiniz.

Kiteboard okulumuzda dünyanın lider uçurtma markalarından Ozone Uçurtmalarını kullanıyoruz. Brunotti boardlarını  ve  Trapezlerini, Ocean gözlüklerini okulumuzdan satın alabilirsiniz. 

Mottomuz: Hem zamanınızı hem de paranızı ayırdığınız bu değerli günlerinizin en iyi şekilde

ve keyifli geçmesini sağlamak.

bottom of page